יהללך זר ולא פיך.

משלי כז, ב
ארלה פ. פרדס חנה
קרא עוד
הביקור היה מקסים, המקום ממש יפה. היה מאוד מוצלח ומאוד נהננו. היתה לנו חוויה משמעותית ומלמדת, והסרטון נתן השלמה מצוינת.
נפתלי ת.פתח תקווה
קרא עוד
נהננו מאוד מהחוויה, מכל היחס, הן בשלב ההתקשרות, הן בשעת כתיבת התפילין ובמיוחד במפגש זה הוסיף הרבה לחוויה שלנו כהורים, ושל הנער כנער בר מצווה.
אמא של סולטן א.רעננה
קרא עוד
היה לנו מאוד מרגש. היה רגע מאוד מיוחד עם הבן, היתה הרגשה שהיינו בתוך בועה. הזמן הפסיק. גם המקום בו אתם נמצאים, להיות קשורים למשהו שכבר אלפי שנים עושים אותו. מאוד התרגשתי מהרגע שראיתי איך עושים תפילין, וששנים כולם עושים אותם ככה. היינו לבד עם הבן, וזה היה מאוד מיוחד ואינטימי.
הרב בנימין קראוספתח תקווה
קרא עוד
נהננו מאוד. קיבלנו המון מהרכישה של התפילין. גם מהידיעה שהתפילין מהודרות, וגם מהחוויה עצמה שמעשירה מאוד את כל החוויה של התפילין של בר המצווה. וההתנהלות המקצועית נתנה גם חוויה חיובית.
חני ברקאיעלי
קרא עוד
רצינו להודות לכם על חווית התפילין המרגשת והעוצמתית שעברנו אצלכם. לא ידענו למה לצפות, הגענו, ופשוט אין מילים... הרב מנחם - ברוגע ובנחת העביר לנו את תהליך הכנת התפילין, נתן לנו להתנסות בכתיבה על קלף... ישבנו מרותקים... השיא היה עם הכנסת הפרשיות לבתים, כאשר הרב מנחם מנחה בטוב טעם כל שלב ושלב, ובר המצווה שותף לתהליך הכנת התפילין אותן יניח בעז"ה, התרגשנו מאוד! חוץ מהידע המשמעותי כל כך, קבל בננו (וגם אנחנו) משהו משמעותי וחשוב בהרבה- קיבלנו תחושת שייכות וקשר לתפילין... מחכים לחווית התפילין של הבן הבא, בעז"ה.
אלקנה ברקאיעלי
קרא עוד
את בר המצווה חגגתי הרבה זמן. זה התחיל כשהסופר התקשר להגיד לי שהוא כותב לי את התפילין, אחר כך נסעתי עם המשפחה לטל מנשה- לקשרי תפילין, שם למדתי על התפילין והיה ממש מעניין. גם ראיתי את אבא שלי מכניס את הפרשיות של התפילין לבתים ותופר (אמא שלי מאוד התרגשה). הנחתי את התפילין פעם ראשונה בכותל, לשם נסעתי רק עם אבא ואמא, כי רצינו משהו אישי. כשחזרתי לעלי, לקחתי פרחים שהכנתי מראש, והלכתי לאנשים מבוגרים בישוב. את בר המצווה חגגתי עם כל המשפחה המורחבת
חנה וטל מנשה
קרא עוד
קשר תפילין הראה לענו, תמונת ה' לנגד עיניו" תורה רבה על חוויה נפלאה שעברנו אצלכם ביחד עם בננו אביתר. הרב מנחם, מאור הפנים, השמחה וההתלהבות בה העברתם לנו את המידע (שלא ידענו) על התפילין, הכתיבה, סופר ה"סתם" היתה חוויה עילאית בשבילי כאמא שצפתה מן הצד. הרגשתי כאילו שאנחנו הזוג עם הילד הראשונים שקיבלו ממך את חווית התפילין. היחס הסובלני והשיתוף הכנה שלך בכל הקשור לעבודת "סופר סת"ם" ולאו דווקא רק עיניין התפילין של בננו אביתר השרתה אוירה טובה וזורמת. תודה על חוויה עילאית שגרמה לי להצטער שהגדול שלנו לא עבר אותה.
אורית לחיפה
קרא עוד
זכינו לחוויה מיוחדת במינה. התרגשנו, ונהנינו מכל רגע. גם הילד עבורו נעשתה החוויה, וגם שאר בני המשפחה. ביתי ואני שחשבנו שלא באמת נהיה שייכות (בכל אופן תפילין לא קיבלנו מעולם...) למדנו ונהנינו, ובאופן אישי זו היתה תחושה מיוחדת הרבה מעבר להתרגשות הרגילה של קבלת תפילין לבן. אמנם הבן לא יכול היה להכניס את הפרשיות בעצמו כי עדיין אינו בר מצווה, אך האבא זכה בחויה משלו. חויה אישית מיוחדת במינה של להיות חלק מהכנת התפילין לבנך!!! כמה מרגש, מיוחד ומגדל הרגע הזה. תודה רבה על הזכות המיוחדת. שנזכה כולנו לגדול ולגדל את צאצאינו לתורה גדולה וליראת שמים מתוך שמחה של מצווה.
משפחת סלמון כפר מימון
קרא עוד
רצינו להודות לך מאד על חוויה מרגשת ומרתקת. היה פשוט מדהים! יש לך סבלנות ואהבה לילדים ולמקצוע ברמה ראויה להערצה. המשך לעשות חיל. אנחנו יצאנו מלאי אנרגיות חיוביות ואני בטוחה שיש ושיהיו עוד רבים כמונו. אז שוב תודה רבה גדולה ויישר כח אנחנו את היום הזה לא נשכח ובתקווה שייתן כוחות לאיתיאל להמשך דרכו... בהערכה רבה משפחת סלמון כפר מימון
הקודם
הבא